Post thumbnail

Dzisiejszy dzień obfituje w bardzo emocjonujące i wyrównane spotkania. Nie inaczej było w tym pojedynku, gdzie zespół z końca tabeli – Esports Academy zmierzył się z najlepszą drużyna pierwszego sezonu, na pozur bezwględnym faworytem – Rogue Esports Club.

Pierwszą krew zgarnął Inspired, jednak od razu zapłacił za to swoim życiem. Na tym się nie skończyło, bo w kolejnych minutach Mofosky i spółka zachwycali swoją grą, dominując we wczesnej fazie rozgrywki. Do pierwszych piętnastu minut EAC prowadziło 2:5, mając o ponad dwa tysiące sztuk złota więcej w swoim portfelu. W 23. minucie EAC wyeliminowało dwóch graczy Rogue, a następnie zgarnęło błyskawicznie Barona dzięki dwóm Górskim Smokom.

W 25. minucie Rogue odbiło się od dna, zdobywając trzy eliminacje, a także niwelując fioletowe wzmocnienie od Barona. W 29. minucie Rogue zgarnęło trzy eliminacje, co pozwoliło drużynie Profita zdobyć Barona. W 34. minucie EAC przeprowadziło inicjację, co skończyło się tragicznie, bo całkowitą zagładą Esports Academy. Następstwem klęski w walce drużynowej była oczywiście porażka w tym spotkaniu. MVP tego starcia został Woolite.

fot. Ultraliga