Post thumbnail

Kolejne starcie w ramach ostatniego dnia szóstej kolejki Ultraligi dobiegło końca. Na Summoners Rift zmierzyli się ze sobą reprezentanci Indictive Esports oraz Rogue Esports Club. Po początkowych problemach formacja Kacpra "Inspireda" Słomy zdobyła kolejne zwycięstwo na swoje konto.

Indictive świetnie rozpoczęło grę, zdobywając pierwszą krew już w trzeciej minucie. Z czasem przewaga drużyny Czara się powiększyła do czterech eliminacji.Rogue nie pozostało bez odpowiedzi, jednak Profit i spółka byli w stanie zdobyć tylko dwa zabójstwa. Do 22. minuty Indictive prowadziło 5:4, jednak to Rogue posiadało o prawie trzy tysiące sztuk złota więcej.

W tej samej minucie doszło do zwrotu akcji – Woolite i spółka po świetnej inicjacji zdobyli ACE'a, a także pierwszego Barona. Zdarzenie to spowodowało, że to właśnie Rogue przejęło inicjatywę, spychając rywala do defensywy. Kolejny cios nadszedł w 30. minucie, wtedy Rogue po raz kolejny zdobyło ACE"a, co pozwoliło tej drużynie zakończyć to starcie zwycięstwem. MVP tego starcia został Profit.

fot. LoL Esports