Post thumbnail

Wtorkowe spotkania w ramach Ultraligi obfitowały w niespodzianki, zwroty akcji czy emocje. Nieco spokojniej było w czasie wczorajszych spotkań, które tym razem był nieco bardziej jednostronne, jak na przykład spotkanie R-SIXTEAM z Piastem Gliwice.

Shlatan i spółka nie przestają nas zadziwiać i obecny tydzień rozgrywek kończą z trzema zwycięstwami na swoim koncie. Wczoraj podopieczni Avahira rozgromili Piast Gliwice, wygrywając po 36. minutach gry. R-SIXTEAM imponuje chyba każdemu, bo przed spotkaniem aż 88% głosujących postawiło na tę formację. Z kolei na Piast swój głos oddało tylko 12% ludzi. MVP spotkania został Raxxo.

Drugie starcie odbyło się pomiędzy Pompą Team a Illuminar Gaming. Co ciekawe, w głosowaniu 57% osób postawiło na Delorda i spółka, a 43% na Pompę. Ostatecznie spotkanie od początku układało się lepiej dla „żółtych”, a jedynym ich przeciwnikiem był w zasadzie IceBeasto, który zdominował górą linię, jednak to tym razem nie wystarczyło, aby zapewnić swojej ekipie zwycięstwo. MVP spotkania został Inspired.

Trzecia gra została wygrana przez… Nunu. No dobra, może nie została, ale i tak było to najbardziej szalone i zabawne spotkanie, jakie wczoraj obserwowaliśmy. Valkiria Esports radziła sobie znacznie lepiej od swojego rywala, miała więcej zabójstw, jednak Wisła postawiła na zaskoczenie i kontrolę mapy, co sprawiło, że pomimo teoretycznie przegranej gry, Bolszak i spółka byli w stanie ostatecznie wygrać, a to za sprawą backdoora i… odrobiy śniegu. MVP spotkania został Nunu i Bolszak

Natomiast środowy wieczór zakończyliśmy… niespodzianką – Akademia zmiażdżyła Szatę Maga, pokazując, że jest niezwykle obiecującą ekipą, która może namieszać nam na polskiej scenie. MVP spotkania został Lucker.

Poniżej klasyfikacja generalna po pierwszym tygodniu rundy finałowej.

fot. Ultraliga