Post thumbnail

Za nami przed ostatnie spotkanie w ramach trzeciego tygodnia Ultraligi. Pomimo świetnego startu Wisły Płock zespół ten jako kolejna polska formacja poległa w starciu z bezwzględnym faworytem pierwszego sezonu Ultraligi – Rogue Esports Club.

Wisła Płock otworzyła to spotkanie, zgarniając pierwsze zabójstwo po zabiciu Finna przez Unknowna. W tym czasie jednak Rogue natychmiast odpowiedziało, zabezpieczając Ognistego Smoka. Pierwsze zabójstwo Rogue zdobyło w dziewiątej minucie, po tym jak Bucu i Larssen wyeliminowali się wzajemnie.

Sytuacja zmieniła się w 13. minucie, kiedy to Rogue zgarnęło fenomenalnego ACE'a, Ognistego Smoka, Heralda oraz pierwszą wieżę na środkowej i dolnej linii. Ten strategiczny majstersztyk sprawił, że złoto Rogue przebiło wszelkie granice – w zaledwie 14. minucie Rogue prowadziło o prawie osiem tysięcy sztuk złota.

W kolejnych minutach Wisła desperacko broniła się przed Rogue, jednak w 24. minucie Nafciarze stracili czterech graczy, co dało Rogue kompletnie darmowego Barona. Wraz z fioletowym wzmocnieniem Rogue mogło postawić kropkę nad i, wygrywając ostatecznie to spotkanie.

fot. Ultraliga