Post thumbnail

ViCi Gaming powraca na scenę CS:GO z nowym zespołem!

admin 3 września 2018

Nie tylko na polskiej czy europejskiej scenie CS:GO dochodzi w ostatnim czasie do zawirowań. Problemy te dotyczą również Azji, skąd dotarły do nas informacje, o tym, że jedna z czołowych ekip z tamtego regionu VG Flash zdecydowała się na rozdzielenie.

W ramach przypomnienia wspomnę, że kilka miesięcy temu doszło do fuzji dwóch odrębnych drużyn CS:GO – ViCi Gaming postanowiło rozpocząć współpracę  Flash Gaming i tym samym powstało VG Flash, które miało zdominować azjatycką scenę, wyrastając następnie na zespół, który mógłby konkurować z europejskimi potęgami.

Trzeba przyznać, że plan był nadwyraz ambitny i chyba nikogo nie powinien dziwić fakt, że niestety nie wypalił. Dlatego też obie drużyny doszły do wniosku, że przyszedł czas na zmiany. Stąd też WeiJie „zhokiNg” Zhong i WingHei „Freeman” Cheung rozpoczęli formowanie nowej ekipy.

W ekspresowym czasie udało im się znaleźć trójkę kolejnych graczy, którymi zostali Zhuo „advent” Liang, ZhiHong „aumaN” Liu oraz Andrew „kaze” Khong. Co ciekawe, aumaN oraz Advent, to zawodnicy, którzy już mieli okazję współpracować z ViCI Gaming. Natomiast ostatnich z nich – Kaze, to były zawodnik Flash, który do tej pory nie osiągnął żadnego większego sukcesu.

fot. HLTV.org – zdjęcie poglądowe