Post thumbnail

Virtus.pro przejmie obecny skład AVANGAR? Trwają negocjacje

admin 9 grudnia 2019

Virtus.pro od nowego roku ma przejąć obecny skład AVANGAR CS:GO, takie informację podaje do świata esporu Dekay, który ma bardzo dużo informacji na temat Virtus.pro. Wraz z końcem roku kończą się umowy obecnym zawodniką AVANGAR, a z wiadomych informacji wynika, że trwają negocjacje.

AVANGAR w tym roku pokazuję, że jest czołowym zespołem co podkreślają ich ostatnie wyniki na międzynarodowych turniejach m.in. Drugie miejsce na StarLadder Major Berlin czy zwycięstwa na DreamHack Open Rio de Janeiro i BLAST Pro Series: Moscow.

Natomiast u Virtus.pro ostatnim międzynarodowym wygranym turniejem był DreamHack Masters Las Vegas w 2017 roku, jeszcze za czasów legendarnego składu Filipa „NEO” Kubskiego, Wiktora „TaZ” Wojtasa , Janusz „Snax” Pogorzelski, Jarosław „pashaBiceps” Jarząbkowski i Paweł „byali” Bieliński. Po tym turnieju nastąpiło dużo zmian a forma niedźwiedzi była jedną wielką zagadką, raz potrafili wygrywać z najlepszymi, a za chwile przegrać z drużynami, których nawet nie było w rankingu HLTV.

fot. starladder