Post thumbnail

Ubisoft zapowiedział darmowy weekend z grą Tom Clancy’s Rainbow Six Siege w dniach od 15 do 20 lutego. Tutaj uwaga, bo promocja dotyczy różnych platform:

  • PC od 15 do 18 lutego
  • PlayStation 4 od 15 do 20 lutego
  • Xbox One od 15 do 19 lutego

Zainteresowani gracze będą mogli dołączyć zatem do społeczności Rainbow Six Siege, liczącej ponad 25 milionów graczy, korzystających z konsol oraz PC poprzez Uplay lub Steam. Gracze, którzy przetestują tytuł w trakcie Darmowego Weekend będą mogli wówczas zachować postęp, jeśli zakupią grę (poza edycją Starter).

 „Jeśli chcesz na własne oczy zobaczyć szybką, strategiczną i emocjonującą rozgrywkę z Rainbow Six Siege, w dniach 15-18 lutego możesz za darmo dołączyć do gry na dowolnej platformie. Przez cały weekend masz BEZPŁATNY dostęp do pełnej wersji gry: w tym do wszystkich map, trybów i operatorów.”

Pierwsza zawartość Sezonu 1. Roku 3. – Operacja Chimera – będzie dostępna na PC na serwerach testowych od 19 lutego, a na wszystkich platformach od 6 marca. Tryb współpracy – Outbreak – będzie grywalny na PC od drugiego dnia Operacji Chimera TTS, 20 lutego. Następnie będzie dostępny na wszystkich platformach, od 6 marca do 3 kwietnia włącznie.

Operacja Chimera rozpocznie 3 Rok. zawartości Rainbow Six Siege. Dwoje nowych operatorów to specjaliści w sytuacjach zagrożenia biologicznego, grywalni w trybie rywalizacji dla wielu graczy. Będą oni musieli zmierzyć się z ogromnym zagrożeniem w pierwszym w historii wydarzeniu współpracy w grze – Outbreak.