Post thumbnail

Już jutro rozpoczyna się największe święto fanów fantastyki w kraju – przez cały najbliższy weekend Międzynarodowe Targi Poznańskie będą gospodarzem Pyrkonu. Także jutro otworzy się dla gości Karczma Hearthstone, w której progach będzie można wypróbować swoich sił w najpopularniejszej karciance spod skrzydeł Blizzard Entertainment, wziąć udział w turniejach i konkursach, a nawet posłuchać muzyki – i to na żywo!

Oprawę muzyczną zapewni zespół Muzyki Dawnej „Góra Trolla", który dwa razy dziennie wykona dla gości Karczmy ulubione utwory znane z gry Hearthstone i nie tylko. To nie koniec atrakcji, ponieważ przez cały weekend nie zabraknie spotkań z osobistościami sceny Hearthstone, w tym MKRR3, oraz najlepszymi cosplayerkami, które zaprezentują przygotowane specjalnie na tę okazję stroje z gry Hearthstone. Issabel, Violet i Arshania zapraszają do Karczmy Hearthstone już jutro, 18 maja, o godz. 14:00 na spotkanie cosplayerów! Szczegóły wydarzenia znajdziecie TUTAJ.

Zapraszamy do wzięcia udziału we wspólnej zabawie i dzielenia się zdjęciami z Karczmy Hearthstone z oficjalnym znacznikiem #HearthstoneAtPyrkon. Udostępnione w kanałach social media zdjęcia będą premiowane oficjalnymi upominkami z gry. Wystarczy zgłosić się do obsługi naszej Karczmy!

Drzwi do Karczmy Hearthstone otwierają się w piątek o godz. 14:00 i będą otwarte przez cały Pyrkon 2018.