Post thumbnail

PRIDE idzie w ślady Illuminar Gaming, Wisły Płock oraz Actina PACT. Niedzielnym popołudniem organizacja poinformowała, że szeregi jej drużyny League of Legends opuszcza aż trójka czołowych zawodników. W związku z tym w nadchodzącym rozgrywkach ESL:MP oraz drugim sezonie Ultraligi PRIDE wystąpi z zupełnie nowym składem.

Z formacją pożegnali się Artur „Rybson” Gębicz, Karol „Konektiv” Wojciechowski oraz Szymon „Rektiv” Rybka. Cała trójka. Niestety nie podano przyczyn zakończenia tej współpracy, a ni też poszczególni zawodnicy nie ujawnili swoich planów na najbliższą przyszłość. Wiele mówi się o tym, że zawodnicy Ci mogli otrzymać propozycję gry za granicą.

To nie powinno dziwić, wszak w minionym sezonie Ultraligi PRIDE zaskoczyło niemalże wszystkich. Zespół, który został skompletowano dosłownie na ostatnią chwilę był w stanie namieszać w czasie fazy zasadniczej, deklasując większość z uczestników. Finalnie Rybson i spółka zmagania w pierwszym sezonie zakończyli na czwartym miejscu po porażce z Illuminar Gaming.

Jeżeli chodzi o przyszłość dotychczasowej drużyny LoLa w PRIDE, to fundamenty już są, bo w drużynie pozostał duet z dolnej linii, czyli Adrian „TrymbiTrybus oraz Damian „DeflesFilipow, a także dotychczasowy szkoleniowiec – Kuba „Over” Seweryn. W momencie tworzenia tego tekstu nieznane są plany organizacji, jedno wydaje się pewne – PRIDE tak łątwo nie odpuści i nie zniknie ze sceny po tak udanym sezonie.

fot. twitter/PRIDEPoland