Post thumbnail

Wisła All In! Games Kraków z pełnym składem CS:GO

Dawid Modzelewski 10 kwietnia 2020

Fanatyk, jedqr oraz hades kompletują luki w składzie Wisły All! Games Kraków!

Rozpoczęty w marcu okres testowy w końcu dobiegł końca. Barwy Białej Gwiazdy zasilają Olek „hades” Miśkiewicz, były gracz m.in. AVEZ oraz ARCY, Dominik „fanatyk” Barkiet do niedawna reprezentujący drużynę Łomża 0.0% Cyberwolves oraz Grzegorz „jedqr” Jędras, który po opuszczeniu Wisły reprezentował Illuminar Gaming.

Głównym snajperem zostanie nowy nabytek organizacji – hades, natomiast kapitanem zespołu nadal będzie Grzegorz „SZPERO” Dziamałek.

Mariusz „Loord” Cybulski – trener formacji powiedział:

Po miesiącu intensywnych testów proces kompletowania zespołu możemy uznać za zakończony. Głównymi aspektami, którymi się kierowaliśmy, było zaangażowanie, dostępność oraz młody wiek nowych zawodników. Zdecydowaliśmy się postawić na hadesa, fanatyka oraz jedqra, który wróci do nas po krótkim epizodzie w Illuminar Gaming. Wszystkich łączą właśnie te trzy cechy – są młodzi, mocno zaangażowani i przede wszystkim mogą w pełni poświęcić się rozwojowi drużyny. Chciałbym zauważyć, że dostępność testowanych przez nas zawodników bardzo często była problemem. Duża część z nich wciąż się uczy i nie jest w stanie poświęcić na trening tyle czasu, ile drużyna potrzebuje, aby dojść do poziomu pozwalającego rywalizować na najwyższym poziomie. Cieszę się, że możemy zacząć pracować jak drużyna. Przed nami bardzo intensywny okres, ale wierzę, że dzięki pracy, którą wspólnie włożymy w ten projekt, będziemy w stanie walczyć o najwyższe cele. Jedyne czego potrzebujemy, to trochę czasu oraz Waszego wsparcia!

13 kwietnia ruszają baraże do ESEA MDL, jednak Wisła wystąpi w innym składzie. Spowodowane jest to blokadą roszad na platformie ESEA. O pozostanie w lidze Wiktor „mynio” Kruk oraz Grzegorz „SZPERO” Dziamałek zagrają u boku Piotra „morelza” Taterki, Pawła „byaliego” Bielińskiego oraz Patryka „ponczka” Witesa.

Skład Wisły All In! Games Kraków wygląda obecnie następująco:

  • 🇵🇱 Grzegorz „SZPERO” Dziamałek
  • 🇵🇱 Grzegorz „jedqr” Jędras
  • 🇵🇱 Wiktor „mynio” Kruk
  • 🇵🇱 Olek „hades” Miśkiewicz
  • 🇵🇱 Dominik „fanatyk” Barkiet
  • 🇵🇱 Mariusz „Loord” Cybulski

 

Fot. Wisła Kraków

Źródło informacji i opracowanie: wisla.krakow.pl