Post thumbnail

Wola walki to zbyt mało. Emeritos Banditos przegrywa swój mecz

Michał Budzich 24 lutego 2020

Pierwszy z dzisiejszych meczów Emeritos Banditos dobiegł końca. Polacy uznali wyższość drużyny UWE Sea Stags przegrywając wynikiem 16:8.

Piąta porażka Emeritos Banditos stała się faktem. Mapa de_Vertigo nie okazała się być szczęśliwa, a pasha i spółka ulegli brytyjskiej drużynie UWE Sea Stags 8:16.

Początek spotkania nie zapowiadał takiego obrotu spraw. Pomimo przegrania rundy pistoletowej, Polacy byli w stanie zdobyć 4 kolejne rundy na swoje konto. Duża w tym zasługa PAGO, który znakomicie wszedł w spotkanie. Z prowadzenie 4:1 niewiele zostało, ponieważ rywale szybko wyrównali stan rywalizacji. Koniec końców pierwsza połówka zakończyła się wynikiem 10:5 na korzyść Brytyjczyków.

Po zmianie stron Polacy ponownie fatalnie rozpoczęli grę od przegrania pistoletówki. Dzięki czemu Brytyjczycy byli w stanie wygrać kolejne dwie rundy i wyjść na prowadzenie 13:5. Polacy próbowali jeszcze wrócić do spotkania, lecz skończyło się na zaledwie trzech wygranych rundach z rzędu. Brytyjczycy przełamali mini-serię Polaków i szybko dokończyli dzieło zniszczenia wygrywając 16:8.

Dzisiejsza porażka jest piątą poniesioną w lidze ESEA Open. Aktualnie bilans Emeritos Banditos to 8 zwycięstw i 5 porażek. Tabela ligowa znajduje się tutaj. Informacje o dalszych losach drużyny izaka znajdziecie na naszej stronie!

fot. Emeritos Banditos