Post thumbnail

Wraz z rozpoczęciem BLAST Pro Series Madrid 2019 nadeszły przełomowe zmiany!

admin 10 maja 2019

Już dzisiaj o godzinie 16:15 wystartował turniej BLAST Pro Series Madrid 2019! Jednocześnie wraz z rozpoczęciem zmagań w stolicy Hiszpanii, możemy mówić o przełomowych zmianach.

Zmieniona zostanie organizacja całego turnieju – zorganizowane zostaną lokalne kwalifikacje, które dadzą zwłaszcza niewielkim, lokalnym zespołom szansę w walce o finałowe występy oraz zgarnięcie nagród z puli sięgającej 250 tysięcy dolarów!

Kolejną interesującą zmianą wprowadzoną przez organizatorów jednej z najbardziej ekscytującej i światowej klasy imprezy na żywo w Counter-Strike: Global Offensive jest transmisja turniejowa z polskim komentarzem. Oficjalnym partnerem wspominanej wcześniej transmisji jest legalny bukmacher pochodzący właśnie z Polski – forBET. Co więcej transmisja będzie prowadzona nie przez byle kogo, a przez Piotra “izaka” Skowyrskiego na jego osobistym kanale Twitch.

Już dzisiaj podczas zmagań na Madrid Arena po raz pierwszy w historii będziemy mogli być świadkami krajowych kwalifikacji do turnieju.
Wprowadzenie nowej formy rywalizacji pozwala na rozegranie krajowych derbów. Jest możliwe dzięki współpracy organizatorów z lokalnymi partnerami. Seria dając możliwość występu lokalnym zespołom, planuje jeszcze silniej zakorzenić się w społeczności fanów sportów elektronicznych.

Starcie hiszpańskich zespołów będziemy mieli okazję zobaczyć w piątek o 16:45, a wezmą w nim udział takie formacje Movistar Riders oraz Vodafone Giants.

Impreza startuje 10 maja (piątek) i potrwa do 11 maja (sobota). W zmaganiach zobaczymy najlepsze zespoły Counter-Strike: Global Offensive. W rywalizacji o główną nagrodę zmierzą się Astralis, Natus Vincere, Ninjas in Pyjamas, Cloud9, ENCE eSports oraz jeden hiszpański zespół, który zwycięży w kwalifikacjach.

Całość zmagań będzie można zobaczyć na kanale Twitch Piotra “Izaka” Skowyrskiego. Legalny polski bukmacher – forBET umożliwił kibicom śledzenie zmagań topowych zespołów oraz przygotował specjalne zakłady z tej właśnie okazji.

Piątek (10.05)
20:45 Astralis vs. NiP
22:15 Cloud9 vs. NAVI
Sobota (11.05)
15:00 Astralis vs. NAVI
16:20 Astralis vs. ENCE
17:40 NiP vs. NAVI
19:00 BLAST Pro Series Stand-off
20:00

Wielki finał

Więcej informacji o turnieju znajduje się na oficjalnej stronie BLAST Pro Series.

Równolegle z madryckimi zmaganiami startuje otwarty turniej forBET BLASTOMANIA na platformie Polish Pro League, zorganizowany z okazji BLAST Pro Series. Wszyscy chętni użytkownicy PPL będą mogli wziąć udział w zmaganiach 1v1 już w najbliższy piątek. Finał turnieju, w którym najlepszy Aimer będzie mógł zdobyć 250 zł zostanie rozegrany jeszcze tego samego dnia.

Otwarte zapisy dostępne są na oficjalnej stronie forBET BLASTOMANIA na platformie Polish Pro League.

Już w poniedziałek (13.05) rusza kolejna transmisja ze zmagań Counter-Strike: Global Offensive. Tym razem przyjdzie czas na turniej Esports Championship Series Season 7, w którym zobaczymy Virtus.pro. Na mecz “Niedźwiedzi” nie będziemy musieli długo czekać, bowiem już w poniedziałek będziemy mogli zobaczyć ich starcie z FaZe Clan.
Transmisję z turnieju ECS również będzie można zobaczyć na kanale Twitch Piotra “Izaka” Skowyrskiego.