Post thumbnail

x-kom AGO nie wystąpi na finałach Polskiej Ligi Esportowej!

admin 5 grudnia 2019

Informacja z ostatniej chwili! x-kom AGO nie wystąpi na finałach PLE!

Kilka minut temu na oficjalnym fanpage'u x-kom AGO pojawiła się informacja:

Jest nam niezwykle przykro ogłosić, że nie wystąpimy na finałach Polskiej Ligi Esportowej, które odbywają się w ten weekend w Rzeszowie. Termin rozgrywek pokrywa się z zamkniętymi kwalifikacjami do World Electronic Sports Games. Dziś o godzinie 16:00 niespodziewanie zostaliśmy poinformowani, iż mecze nie zostaną przełożone. W wyniku czego nasz sztab sportowy podjął jednoznaczną decyzję o występie w kwalifikacjach do turnieju WESG, który jest dla nas jednym z priorytetowych wydarzeń esportowych w sezonie. Chcielibyśmy z tego miejsca przeprosić za zaistniałą sytuację organizatora FantasyExpo oraz kibiców wierząc jednocześnie, ze nasza decyzja spotka się ze zrozumieniem.

Po tym oświadczeniu na fanpage'u Polskiej Ligi Esportowej otrzymaliśmy informację, że to AVEZ Esport pojawi się zamiast x-kom AGO:

Ośmiornice AVEZ Esport znów wyciągają swoje macki po zwycięstwo podczas Wielkiego Finału w Rzeszowie. Organizatorzy WESG nie mieli możliwości przesunięcia kwalifikacji i x-kom AGO musiało ustąpić miejsca. Życzymy Jastrzębiom samych celnych strzałów i mocnych akcji.

fot. x-kom AGO