Post thumbnail

x-kom AGO przegrywa pierwszy mecz w zamkniętych kwalifikacjach IEM Katowice 2020

admin 9 stycznia 2020

x-kom AGO przegrywa z G2 1:2 po zaciętym i wyrównanym pojedynku, przed polakami jeszcze jeden mecz, który jak wygrają dają sobie kolejną szansę awansu na IEM Katowice 2020.

Pierwszą mapą wybraną przez polaków był Mirage, który zakończył się porażką 12:16. W pierwszej połowie spotkania to francuzi wygrali większoś rund kończąc pierwszą połowę 11:4. W drugiej połowie to x-kom AGO zaczęło powrót do spotkania, jednak zabrakło wygrania kilku kluczowych rund, które zresetowały by rywala. Ta mapa ostatecznie zakończyła się wynikiem 16:12 dla G2.

Kolejną mapą tym razem wybraną przez G2 było Vertigo, gdzie polacy pokazali się z dobrej strony wygrywając 16:14. Pierwsza połowa była obfita w akcje indywidualne ze strony x-kom AGO, gdzie szczególnie wyróżniał się furlan, zakończyła się ona wynikiem 10:5 dla polaków. Druga połowa należała do francuzów, którzy ją dominowali mimo tego to polacy ostatecznie wygrali 16:14.

Trzecią decydującą mapą był Dust 2, na którym w pierwszej połowie oglądaliśmy wyrównane starcie, pierwsza połowa zakończyła się 8:7 dla x-kom AGODrugą połowe G2 rozpoczęło od wygranej pistoletówki i nie dawało szans polakom aby wygrać mecz, ostatecznie  to G2 wygrali 16:10.

W okolicach 22:00 x-kom AGO rozegra kolejny mecz tym razem w drabince przegranych, gdzie nie ma już miejsca na błędy.