Post thumbnail

x-kom AGO udanie inauguruje turniej online! Jastrzębie pokonują Endpoint

Michał Budzich 8 kwietnia 2020

W dobie koronawirusa organizatorzy zasypują nas kolejnymi turniejami online. Polacy na inaugurację rozgrywek Home Sweet Home Cup pokonali Endpoint (25:21).

x-kom AGO – Endpoint (de_Train 25:21)

Home Sweet Home Cup, bo tak nazywa się turniej, w którym udział bierze AGO, rozpoczął się dla Polaków pozytywnie, bo od zwycięstwa z Brytyjczykami. Spotkanie nie zakończyło się w czasie regulaminowych 30 rund, więc do wyłonienia zwycięzcy potrzebne były aż 3 dogrywki. Szalę zwycięstwa na swoją korzyść przechyliło AGO, wygrywając 25:21.

x-kom AGO pomściło drużynę innego Polaka-Neexa. Smash wczorajsze rozgrywki w grupie A zakończyło z bilansem jednego zwycięstwa i dwóch porażek. Tym samym zespół Neexa zakończył swój udział w turnieju już na fazie grupowej. Przypomnijmy, że jutro startuje grupa „C”, w której nasz kraj będzie reprezentował Dycha.

Przed momentem Jastrzębie rozpoczęły swój drugi mecz w turnieju. Przeciwnikiem Polaków jest bułgarskie SKADE, które kilka godzin temu pokonało Singularity. Stawką spotkania jest awans do ćwierćfinałów i zapewnienie sobie pierwszego miejsca w grupie. Transmisja spotkania dostępna tutaj.

fot. x-kom AGO