Post thumbnail

Zespół Izaka na czwartym miejscu podczas Twitch Rivals: Apex Legends Challenge EU

admin 3 kwietnia 2019

Zakończyły się zmagania w ramach drugiej tury kwalifikacji Twitch Rivals do TwitchCon 2019. Czołowe zespoły złożone ze streamerów walczyły o awans na specjalny turniej, który odbędzie się w stolicy Niemiec właśnie przy okazji TwitchConu.

Wśród uczestników szczególną uwagę polskich widzów przykuł HIP Squad, czyli zespół w którym występowali Piotr „izak” Skowyrski, Jacek „HIGHSTYLED” Kamiński oraz Katarzyna „UrQueen” Jajuga. Trójka polskich streamerów, mimo że nie sięgnęła najwyższego stopnia podium, to i tak pochwalić się mogła sporym sukcesem.

Zespół Izaka był w stanie wywalczyć czwarte miejsce, co zapewniło jego drużynie nagrodę finansową w wysokości 6,250 dolarów. Z kolei kwalifikacje zostały wygrane przez Team Degliddei, które w wielkim finale pokonało pogromców drużyny Izaka – Fancy a Cuppa. Za zwycięstwo TD zgarnęło 11,000 dolarów.

Jeżeli chodzi o zmagania północno-amerykańskie to tutaj bez niespodzianek, bo drugą turę kwalifikacji wygrał zespół 18-letniego Cobyego „dizzyego” Meadowsa, czyli King's Canyon. Tym samym zespół ten na swoim koncie ma już pięć wygranych turniejów, co czyni go jak na razie najlepszym zespołem w regionie. Co ciekawe, Dizzy i spółka pokonali zdobywcę drugiego miejsca – Reid's Money Team o zaledwie jeden punkt.

fot. Adela Sznajder/DreamHack