Post thumbnail

Zmiana kadry trenerskiej w Chaos EC. Shakezullah zastąpiony przez mCe!

admin 9 lutego 2020

Chaos Esports Club zmieniło kadrę trenerską, zamieniając Alana "Shakezullah" Hardemana na Matthewa "mCe" Elmore'a!

mCe wcześniej trenował Rogue, zanim organizacja zaprzestała działalności w CS:GO, a ostatnio trenował Triumph w MDL. 29-latek opuścił skład ESEA Triumph na początku ubiegłego tygodnia po otrzymaniu oferty od Chaos Esports Club. Matthew musi przenieść się do domu formacji zlokalizowanego w Arizonie.

Shakezullah był częścią zespołu od samego początku, po raz pierwszy powiązany z projektem we wrześniu 2019 roku. Organizacja początkowo rywalizowała w ESEA MDL pod nazwą Ben's Anime Team przez dwa miesiące, zanim oficjalnie podpisali umowy z Chaos przed DreamHack Open Altlanta.

Debiut offline formacji nie można było zaliczyć do udanych, ponieważ skończyli oni turniej na ostatniej lokacie po przegraniu meczy m.in. z CR4ZY czy polskim Virtus.pro. Shakezullah pomógł następnie zespołowi wygrać finały WESG 2019 w Ameryce Północnej jako stand-in. Na początku tego roku za Infinite'a oraz wippie'go dołączyli smooya oraz vanity. 

HLTV twierdzi, że Chaos zaproponował Alanowi objęcie funkcji analityka w zespołe, ale 22-latek odmówił z zamiarem powrotu do gry w innej drużynie

Fot. CGreggs, Fragadelphia