Post thumbnail

Wczoraj mogliśmy być świadkami losowania grup fazy play-in w ramach turnieju Mid-Season Invitational 2019. Osiem formacji poznało wczoraj swoje umiejscowienie między dwoma grupami oraz przeciwników z którymi przyjdzie im się zmierzyć.

Drużyny zostały podzielone na grupę A i grupę B. Do tej pierwszej z wymienionych trafiły naprawdę mocne ekipy z Bliskiego Wschodu, bo 1907 Fenerbahçe oraz Phong Vũ Buffalo – jak wiadomo obie ekipy to kolejno mistrzowie Turcji i Wietnamu. Przeciwko tureckiej i wietnamskiej formacji staną zawodnicy spod bandery argentyńskiego Isurus Gaming, którzy według ekspertów mają największe szanse na wyjście z grupy oraz mistrzowie Australii i Oceanii – Bombers.

Formacje, które znalazły się w pętli B to tajskie MEGA i rosyjskie Vega Squadron. Obie ekipy cieszą się statusem najlepszych drużyn południowo wschodniej Azji i regionu CIS, dlatego więc, rozgrywki pomiędzy nimi będą naprawdę interesujące. Grupę B uzupełni również japońskie DetonatioN FocusMe i brazylijskie INTZ e-Sports.

W taki sposób dokładnie prezentują się grupy turnieju Mid-Season Invitational 2019 play-in:

Grupa A   Grupa B
1907 Fenerbahçe   MEGA
Phong Vu Buffalo Phong Vũ Buffalo Vega Squadron
Isurus Gaming INTZ e-Sports
Bombers Detonation Gaming DetonatioN FocusMe

Sam turniej będzie miał miejsce 1 maja i zainaugurują go spotkania powyższych drużyn, które zagrają w ramach fazy grupowej play-in. Formacje walczyć będą o awans do Wielkich Finałów play-in, gdzie swoje miejsce znalazł już Team Liquid oraz Flash Wolves, czyli ekipy uhonorowane statusem mistrzów, kolejno, Ameryki Północnej i LMS. Awans uzyskają trzy drużyny.

fot. Mid-Season Invitational 2019

Shared by Steemit/@hmura