Post thumbnail

Znamy podział na grupy do kieleckich kwalifikacji do GG League 2019!

admin 15 czerwca 2019

Wczoraj dowiedzieliśmy się do kogo trafia ostatni slot w kieleckich kwalifikacjach do turnieju Good Game League 2019 i jeszcze tej samej doby poznaliśmy podział zmagań na grupy. Przypomnijmy, że udział w zawodach weźmie osiem drużyn, a więc nikogo nie zaskoczy fakt, że utworzono dwa zbiory – A i B.

W koszyku oznaczonym literą A znajduje się tylko jedna polska formacja, a jest nią Izako Boars w towarzystwie BLUEJAYS, Dracarys oraz najwyżej notowanego Tricked Esport. Nasi “dzicy” rodacy mają szansę trafić do play-offów, gdyż zarówno BLUEJAYS jak i Dracarys wydają się przeciwnikami do pokonania. Gorzej może być z Tricked Esport, gdyż to naprawdę mocna formacja, zwłaszcza w stosunku do Izako Boars.

Do grupy B trafiły aż trzy polskie formacje, a więc możemy być pewni, iż w play-offach turnieju weźmie udział przynajmniej jedna rodzima drużyna. Virtus.pro, Actina PACT, Warriors Team i zagraniczny Team GamersLegion.

Ponadto znamy już terminy pierwszych zmagań, które będą miały miejsce 22 czerwca:

10:00     Izako Boars         vs         Dracarys     BO1

10:00     Team GamerLegion         vs         Warriors Team     BO1

12:00     Tricked Esport         vs         BLUEJAYS     BO1

12:00     Virtus.pro         vs         Actina PACT     BO1

Walki toczyć się będą o slot na turnieju głównym – Good Game League 2019, który będzie miał miejsce już 13 i 14 lipca w Poznaniu. Pula nagród głównych zawodów sięga aż stu tysięcy euro!

fot. GG League