Post thumbnail

Astralis Group zawarło trzyletnią umowę z firmą bankową Lunar!

Duńska potęga i firma bankowa mają zamiar rozpocząć współpracę, która obejmie zupełnie nowe funkcje bankowe, dostosowane do rosnącej widowni gier.

Partnerstwo obejmuje markową kartę płatniczą oraz treści cyfrowe dostępnie wyłącznie dla tych, którzy korzystają z aplikacji Lunar Banking.

W wyniku porozumienia, Astralis wyda swoją czarną kartę płatniczą.

Fot. Lunar

Właściciel Lunar – Ken Klausen twierdzi:

W naszym nowym partnerstwie z Astralis Group przekształcamy bankowość i rozrywkę, zapewniając fanom zupełnie nowe doświadczenia. Robimy ten krok, aby zwiększyć zaangażowanie naszych użytkowników, a partnerstwo z Astralis stanowi znaczący krok w tworzeniu super aplikacji finansowej i nawiązywaniu kontaktów z naszymi użytkownikami na nowe sposoby.

Wierzymy w budowanie doświadczenia bankowego, które przekształca bankowość i rozrywkę, ponieważ ostatecznie oznacza to, że nasi użytkownicy są bardziej skłonni do sprawdzania aplikacji, kontrolowania swoich finansów i uzyskania jak największej ilości pieniędzy.

CCO Astralis Group – Jakob Lund Kristensen powiedział:

E-sport przemawia do rosnącej, globalnej publiczności, a jednym z naszych atutów jest dostęp do cyfrowego pokolenia. Lunar ma doskonały sposób myślenia o bankowości, korzystaniu z gier i rozrywki cyfrowej, który jest zgodny z naszą strategią i pasuje do naszych odbiorców.

Cieszymy się, że możemy zaprezentować partnerstwo tej postaci, kalibru i wierzymy, że będziemy w stanie dostarczać naszym fanom lepsze, trafniejsze i bardziej angażujące treści. Nowe partnerstwo z Lunar daje nam możliwość wzmocnienia i budowania nowych treści wokół marki Astralis.

Trzyletnia umowa jest opisana jako „o znaczącej wartości handlowej” dla Astralis i czyni Lunar wyłącznym partnerem finansowym grupy Astralis w krajach nordyckich. Użytkownicy w Danii mogą dołączyć do listy oczekujących w aplikacji już dziś.

 

Fot. Astralis Group