Post thumbnail

Karuzela transferowa w Envy! Kuben nowym trenerem składu!

Maciek Podziomski 6 sierpnia 2020

Powiedzieć, że sierpień rozpieszcza nas transferami, to jakby nic nie powiedzieć! A tu proszę – karuzela kręci się nadal i to ponownie w Ameryce. Będziemy mieli drugiego Polaka w Ameryce a chodzi o „kubena„!

Zmiany w Envy były kwestią czasu, no bo powiedzmy sobie szczerze – obecne wyniki tego składu raczej nie były satysfakcjonujące. Postawiono więc odsunąć od głównego składu dwóch zawodników, którzy najbardziej zawodzili. Chodzi oczywiście o „moose” oraz „ryann„.

Jednego z nich zajmie obecny trener dywizji – Nikola „LEGIJA” Ninić a miejsce byłego już szkoleniowca będzie dzierżył Jakub „kuben” Gurczyński! Polak po kilkumiesięcznej przerwie wraca do trenowania drużyny. Jego ostatnia przygoda w Virtus.Pro zakończyła się w grudniu tamtego roku, kiedy to organizacja pożegnała się z całym rosterem.

Na ten moment piąty gracz nie jest jeszcze znany. Co najciekawsze, wiele wskazuje na to, że Envy planuje grać teraz w turniejach w Europie, ponieważ trzech graczy obecnego składu wywodzi się właśnie z tego kontynentu. Jest to na pewno zaskoczenie, bo łatwiej awansować na dany turniej przez kwalifikacje amerykańskie, ponieważ poziom nie jest tam tak wysoki jak w regionie EU.

Obecnie skład Envy wygląda następująco:

Nikola „LEGIJA” Ninić
Michał „MICHU” Müller
Bugra „Calyx” Arkin
Noah „Nifty” Francis
Jakub „kuben” Gurczyński (trener)

 

Fot. Jakub „kuben” Gurczyński