Post thumbnail

Na kolejną odsłonę Ultraligi musieliśmy czekać niespełna trzy miesiące, ale już dziś osiem najlepszych drużyn League of Legends rozpocznie zmagania w drugim sezonie Ultraligi, a stawką będzie miano najlepszej drużyny w Polsce oraz slot w następnym European Masters.

PRIDE vs Wisła Płock – 17:30 – BO1
Oba zespoły mają za sobą niezbyt udane tygodnie. Najpierw Wisła Płock nie awansowała na lanowe finały ESL Mistrzostw Polski, a następnie przegrała z zespołem DV1 Scouting Grounds podczas Polskiej Ligi Esportowej. Z drugiej strony „Orły” też nie prezentowały się wyśmienicie. W PLE również ulegli młodemu składowi Adriana „Hatchy’ego” Widery, a podczas ESL MP ulegli Illuminar Gaming wynikiem 2:1. Dla obu zespołów będzie to bardzo ważne spotkanie, odbudowa morali i odzyskanie pewności siebie wydają się główną stawką w tym spotkaniu.

ACTINA.PACT vs devils.one – 18:30 – BO1
Drugie starcie będzie istnym pojedynkiem Dawida z Goliatem. Ekipa Szymona „Orana” Faryja stanie przeciwko devils.one, które w ostatnim czasie zdominowało polskie podwórko wygrywając ESL MP oraz PLE. Drużyna Jakuba „Cinkrofa” Rokickiego jest stawiana w roli faworyta do wygrania całych zawodów, ale może tak jak we wcześniej wspomnianej przepowiedni, Dawid zdoła pokonać Goliata.

Rogue Esports Club vs AVEZ Esport – 19:30 – BO1
Nowy skład RGE podejmie nową organizację w Ultralidze. AVEZ będzie miało przed sobą nie lada wyzwanie w postaci Marcina „Selfie” Wolskiego czy Martina „HeaQ” Kordmaa. Nikt nie oczekuje od „Ośmiorniczek” zbyt wiele, ale może to właśnie podczas pierwszego meczu, zawodnikom Rogue powinie się noga.

Illuminar Gaming vs Piratesports – 20:30 – BO1
Inauguracyjny dzień drugiego sezonu Ultraligi zakończy nam spotkanie „Piratów” z „Iluminatami”. IHG, czyli triumfator sezonu 0 podejmie nową organizacje na Polskim rynku. Pomimo tego, że w ostatnim czasie IHG było deklasowane przez devils.one, ekipa Pawła „Delorda” Szabli w dalszym ciągu liczy się w walce o najwyższe lokaty. Zespół Damiana „Wyska” Adamczyka może zaskoczyć, ale to Illuminar Gaming wejdzie na Summiner’s Rift w roli faworyta.

Wszystkich fanów Polskiego League of Legends zapraszamy również na pre-show o godzinie 17:00, oczywiście na kanale Polsat Games.

fot. Ultraliga