Copenhagen Flames niespodziewanie okazało się mistrzem 2 sezonu United Masters League. W finale wygrali z ekipą Pawła Dychy, a duńska formacja powróci do domu bogatsza o 50 tysięcy dolarów!

Nuke od samego początku należał do Duńczyków, gdyż wygrali trzy pierwsze rundy, a zaraz później potroili swój wynik. Sprout natomiast do pierwszej połowy zdobyło tylko dwie rundy, natomiast formacja Dychy wróciła z wynikiem i nie oddali meczu tak łatwo. Niestety jednak to ostatecznie Copenhagen Flames wygrało Nuke'a wynikiem 16:13.

Pierwsza połowa Mirage'a była bardzo wyrównania, gdyż zakończyła się ona rezultatem 8:7 na korzyść Duńczyków. Paweł wraz z zespołem szybko weszli na prowadzenie po stronie terrorystów i Sprout wygrało mapę 16:12.

Podczas spotkania na Inferno początkowo dominowało Copenhagen Flames. Pierwsza połowa zakończyła się tragicznie, bo niemiecka formacja zdobyła tylko pięć rund. Po wygranej przez Duńczyków pistoletówce, AcilioN i spółka rozkręcili się do wyniku 12:6. Jednak chwile później Sprout odrobiło pięć punktów, lecz ich comeback został przerwany przez wygraną przeciwników grających eco. Mapa zakończyła się wynikiem 16:12.

Jest to pierwsze tak poważne zwycięstwo w historii duńskiej organizacji.