Post thumbnail

Devils.one w półfinale kwalifikacji do GG League 2019

admin 23 marca 2019

Poznaliśmy pierwszych półfinalistów kwalifikacji do Good Game League 2019. W rozgrywanej w Warszawie lanowej części kwalifikacji jedna z polskich drużyn zapewniła sobie awans do dalszej fazy rozgrywek. Mowa tutaj oczywiście o Devils.one, które dziś pokonało ALTERNATE aTTaX.

Mirage – Devils.ne 16:7 (9:6, 7:1) ALTERNATE aTTaX – BO1

Starcie to nie było zbyt dużym wyzwaniem dla polskiej formacji. Po drobnych perturbacjach w rundzie pistoletowej formacja Wiktora „TaZa” Wojtasa zaczęła odrabiać straty, pewnie przejmując inicjatywę. Pomimo tego rywal biało-czerwonych miał chwilowe przebłyski, co sprawiło, że pierwsza połowa nie została zdominowana przez Devils.one, które wygrało 9:6. Zupełnie inaczej było w drugiej połowie – tutaj diabły nie popełniły błędu i szybko zdominowały rywala, który po stronie broniącej był kompletnie bezradny, ostatecznie ulegając 1:7.

Inferno – NoChance 16:2 (13:2, 3:0) Tricked Esports – BO1

Drugim półfinalistą kwalifikacji do GG League zostało NoChance, które pokonało Tricked Esports po bardzo jednostronnej potyczce. W pierwszej połowie Martin „STYKO” Styk i spółka zwyciężyli 13:2, a w drugiej 3:0.

Na dziś nie koniec emocji, bo obecnie trwają aż dwa spotkania – pierwsze pomiędzy 2k19, a pro100, a drugie pomiędzy Actina PACT a Codewise Unicorns. Tranmisję z rozgrywek możecie oglądać na oficjalnym kanale GG League w serwisie Twitch.

fot. twitter.com/Devils.one