Post thumbnail

Druga drużyna Bohaterowie Nagłówków już dostępna!

admin 24 stycznia 2020

 

Dzisaj o godzinie 19 w grze pojawiła się druga część eventu Headliners. Tym razem żaden z naszych rodaków nie został wyróżniony, ale mimo to jest wiele ciekawych kart do trafienia!

W drugiej drużynie eventu Bohaterowie Nagłówków znalazło się dwunastu zawodników, a najwyżej ocenionymi kartami są Marco Reus i Raheem Sterling ocenieni na 90 punktów oceny ogólnej! Tuż za nim znaleźli się Pierre-Emerick Aubameyang i Thiago Silva, którzy otrzymali karty ocenione na 89. Wśród pozostałych zawodników zobaczyć możemy m.in. Georginio WIjnalduma 86, Timo Wernera 87 czy Capę ocenionego na 84. Całą drużynę Headliners 2 znajdziecie na poniższej grafice przygotowanej przez EA.

Zdjęcie

Tak samo jak tydzień temu, karty Headliners możemy zdobyć również w wyzwaniach sezonowych i SBC. Kartę Miroslava Orsicia otrzymać możemy zupełnie za darmo wykonując średnio trudną grupę wyzwań, a Tammy'ego Abrahama zdobyć możemy poprzez SBC, które kosztuje tylko 30 tysięcy monet.

Zdjęcie

Zdjęcie

Druga odsłona tego eventu potrwa przez tydzień i zakończy się w piątek tuż przed godziną dziewietnastą. Standardowo, codziennie powinniśmy otrzymywać specjalne SBC o paczki i karty Bohaterów Nagłówków, a także nowe paczki w sklepie.