Post thumbnail

Druga tura Icon Swaps już dostępna! Jakie ikony dostaniemy za grindowanie?

admin 27 grudnia 2019

 

Zgodnie z zapowiedzią, w drugi dzień swiąt Bożego Narodzenia Electronic Arts wypuściło drugą część eventu Icon Swaps. Przez najbliższe 3 miesiące będziemy mogli zbierać tokeny, by potem wymienić je na jedną (lub kilka) z 21 ikon!

Tanie ikony – przedział 5-11 swapów

Najtańsze ikony kosztują 5 tokenów, a są nimi Bobby Moore w wersji medium i Frank Rijkaard w wersji baby. Za sześć "swapów" dostać możemy Fernando Hierro 86 i najlepszego bramkarza w FIFA 19, średnią wersję Edvina Van Der Sara.

Następnie mamy 4 ikony warte 10 tokenówRonald Koeman w średniej wersji, prime Robert Pires, baby Clarence Seedorf i medium Raul. 11 tokenów gwarantuje nam nawet dwóch z trzech dostępnych zawodników: Hidetoshi Nakata 88, baby Gianluca Zambrotta lub baby Socrates.

Przedział 13-20 swapów

Średnią półkę ikon dostępnych poprzez swapy otwiera Luis Figo w wersji medium, za którego wymienić trzeba 13 swapów. Za jeden token więcej możemy dostać jedną z trzech ikon: Gary Lineker prime, Sol Cambpell prime i Laurent Blanc baby.

Za 18 kart wymiany ikon możemy zdobyć paczkę z ikoną w wersji medium, a za 19 ikon Luisa Hernandeza 90 lub Johna Barnesa 89. Najdroższą w tym przedziale kartą jest Alessandro Del Piero w wersji medium, który kosztuje 20 swapów.

Najlepsza trójka – 21-23 swapy

Podium najdroższych kart w tej edycji Icon Swaps otwiera Ronaldinho 89, warty 21 swapów. Za 23 tokeny mamy do wyboru albo Patricka Vieirę 86, albo Michaela Essiena 90.

Na które karty warto zwrócić uwagę? 

Z półki 5-11 zdecydowanie najlepiej wybrać Zambrottę i Van Der Sara, chociaż Rijkaard, Seedorf i Socrates też wyglądają spoko. Z przedziału 13-20 na pewno warto zastanowić się nad Figo i Del Piero, ale też i Laurent Blanc jest warty uwagi.

Z top 3 jedyną słuszną opcją jest Essien. Trzeba pamiętać, że najdroższe karty odbierzecie dopiero w lutym, więc trzeba patrzeć przyszłosciowo, a Vieira baby w lutym nie będzie już taką bestią jak teraz.

Wyzwania? Znowu ten przeklęty pierwszy właściciel. A własciwie, dziewięciu pierwszych właścicieli.

Tak jak EA zapowiadało, podczas sezonu świątecznego otrzymamy tylko sześć tokenów do zdobycia. 3 z nich wymagaja gry online, a mianowicie dwa polegają na wygraniu 4 meczów w Rivals z min. 9 niekupionymi na rynku zawodnikami z Bundesligi i LaLigi, a trzeci na wygraniu 5 spotkań z pełnym składem Anglików, w tym 4 niekupionych.

Wyzwania offline dotyczą natomiast squad battles, a polegają na wygraniu 6 meczów na poziomie klasa światowa z szóstką piłkarzy z Liga BBVA MX i piątką z MLS, sześciu wygranych składem z ligi saudyjskiej oraz 6 wygranych składem pełnym Włochów na legendarnym.

Kogo zamierzacie wybrać w tym sezonie Icon Swapów? Pochwalcie się w komentarzach na naszym fanpage'u!

Zdjęcie