Post thumbnail

Z dzisiejszych spotkań w ramach ESL Mistrzostw Polski zwycięsko wyszli reprezentanci SuperNitro1 oraz Illuminar Gaming!

SuperNitro1 2:0 Vortex Five
Pierwsze dzisiejsze miejsce można opisać jednym słowem, którym jest STOMP. Po dwóch bezbarwnych mapach, Wysek i jego koledzy bez skrupułów zmiażdżyli graczy VF. Pierwszą grę SP1 skończyli jeszcze przed 25. minutą, zaś drugą w 23. minucie. Na obydwu mapach gracze SuperNitro1 byli lepsi pod każdym względem, nie dając dojść do słowa przeciwnikom nawet na chwilę.

Illuminar Gaming 2:0 Wisła Płock
Pierwsza mapa z początku była wyrównana, jednakże po skoordynowanym ganku Kashtelana, Rybsona i Konektiva na górnej alejce, midlaner IHG zgarnął trzy zabójstwa i z wynikiem 4/0/0 nakreślił nam co dalej będzie się działo na Summoner's Rift. Niespełna trzy minuty później Kashtelan ponownie zdobył potrójne zabójstwo ale tym razem na dolnej alejce. Rozpędzone IHG nie dawało chwili wytchnienia "nafciarzom" i po zdobyciu trzech ognistych smoków oraz Barona, zamknęli grę w niespełna 31. minut.

W drugiej grze ponownie popisał się Kashtelan. Wywalczył on pierwszą krew na środkowej alejce, pomimo tego że pod koniec wymiany ognia, Chosiemu pomagał Ben3k. Z upływem czasu IHG ponownie przejmowało kontrolę nad spotkaniem inkasując pojedyncze zabójstwa, towery, smoki czy Heralda. Z minuty na minutę przewaga w złocie wzrastała na korzyść IHG, jednak zawodnicy grali bardzo zachowawczo. Po kilku walkach drużynowych "illuminaci" przejęli wzmocnienie Barona i próbowali wejść do bazy przeciwników, jednak gracze Wisły Płock świetnie rozegrali starcia wokół swoich fortyfikacji i nie oddali przeciwnikom dostępu do swoich inhibitorów. Ostateczne starcie odbyło się na środkowej alejce w 31. minucie meczu. Walkę zainicjował PukiStyle, odpalając swojego ultimate'a w Unknown'a. Pyrka oczywiście wskoczył przed swojego kolegę aby zablokować obrażenia tarczą, którą dysponuje Braum, jednakże ta walka okazała się zgubna dla nafciarzy. Po wymianie obrażeń to IHG zdołało zabić trzech przeciwników po czym poszli za ciosem i skończyli grę minutę później.

W związku z dzisiejszymi wynikami za tydzień zobaczymy starcie PRIDE z Wisłą Płock oraz Indictive z SuperNitro1, natomiast Vortex Five spadło do drabinki przegranych i są o krok od odpadnięcia ze zmagań.

fot. Ultraliga