Post thumbnail

DuDe analitykiem ALTERNATE aTTaX, ScrunK tymczasowym kapitanem!

Marcin Kapusta 1 marca 2020

Lider gry ALTERNATE aTTaX Dustin „DuDe” GroBmann zrezygnował z aktywnego składu, aby wspierać zespół jako analityk, a Robin „ScrunK” Ropke tymczasowo objął pozycję lidera!

DuDe jest częścią niemieckiej drużyny od stycznia 2019 roku, kiedy dołączył do PANTHERS wraz z Mateuszem „mantuu” Wilczewskim. Podczas swojej pracy z ALTERNATE aTTaX poprowadził formację do wielu tytułów, a w szczególności do światowych finałów Esportal oraz wiosennych i letnich edycji ESL Meisterschaft.

Początek 2020 roku był tragiczny dla niemieckiej formacji, ponieważ mocno spadli z formy. Słaby start w 99Damage League po porażkach z Unicorns of Love i Planetkey zmusił organizację do roszad.

DuDe powiedział:

Po ponad roku wspólnej gry doszliśmy do punktu, w którym wydawało się, że nie postępujemy tak, jak chcieliśmy, a zmiana wydaje się być konieczną opcją. Spędziłem niesamowity rok z chłopakami i wszystkimi zaangażowanymi osobami. Do tej pory miałem największe sukcesy i mogę wspominać wspaniałe chwile będące częścią ALTERNATE aTTaX. Na razie postaram się jak najlepiej pomóc chłopakom tam, gdzie mogę i wykorzystam ten czas, aby zastanowić się, jak i na jakiej pozycji chcę kontynuować w przyszłości.

Ponieważ DuDe został analitykiem, ALTERNATE aTTaX zdecydowało się wykorzystać tymczasowo trenera, aby obsadzić wolne stanowisko kierownicze do momentu podpisania stałego piątego gracza. 24-latek w przeszłości reprezentował takie formacje jak EURONICS, expert eSports czy DIVIZON.

Obecny skład ALTERNATE aTTaX wygląda następująco:

  • 🇩🇪 Stefan „stfN” Seier
  • 🇩🇪 Marko „kressy” Dordevic
  • 🇩🇪 Sabit „mirbit” Coktasar
  • 🇩🇪 Fritz „slaxz” Dietrich
  • 🇩🇪 Robin „ScrunK” Ropke (trener/zastępca)
  • 🇩🇪 Dustin „DuDe” GroBmann (analityk)

 

Fot. twitter.com/ATNattax