Post thumbnail

Ekipa pashy i NEO w kwalifikacjach do ESL One Cologne 2019!

admin 23 kwietnia 2019

Od pewnego czasu wiele się słyszy o ewentualnym transferze dwóch polskich legend Counter-Strike: Global Offensive do Codewise Unicorns – Filipa “NEO” Kubskiego oraz Jarosława “pashaBicepsa” Jarząbkowskiego. Początkowo pasha zaprzeczał wszelkim rozmowom z włodarzami tejże organizacji, później dowiedzieliśmy się, iż obaj zawodnicy są testowani, a dziś wiemy już, że w ramach tychże testów ekipa z pashą i NEO na czele wystartują w drugich otwartych kwalifikacjach do turnieju ESL One Cologne 2019.

W drużynie wraz z polskimi legendami wystąpi również Filip “tudsoN” Tudev i rezerwowi zawodnicy x-kom teamu, czyli Krzysztof “Goofy” Górski i Grzegorz “jedqr” Jędras. Oczywiście walki o możliwość udziału na turnieju podejmie się także devils.one, Virtus.pro, Actina PACT, AVEZ Esport czy x-kom team. W przypadku PACT – drużyna będzie potrzebowała zmiennika, a już wiadomo, że tym będzie Piotr “morelz” Taterka. x-kom team także ma lukę w składzie, którą wypełnią Paweł “innocent” Mocek, wraz z Pawłem “reatzem” Jańczakiem.

Spotkania w ramach drugich otwartych kwalifikacjach do turnieju ESL One Cologne 2019 rozpoczną się już dziś o godzinie 18:00, a zakończą jutro. Podobnie jak w pierwszych kwalifikacjach, wyłonione zostaną dwie drużyny, które uzyskają możliwość wzięcia udziału w kolejnym etapie turnieju. Same zawody w Kolonii odbędą się między 2 a 7 lipca, a pula nagród, o którą walczyć będzie 16 formacji z całego świata, sięgać będzie 300 tysięcy dolarów. 

fot. Virtus.pro