Post thumbnail

Dwanaście drużyn już dzisiaj rozpocznie swoje zmagania w sercu Rosyjskiej stolicy. Wydarzenie potrwa do końca następnego tygodnia, a dla niektórych drużyn jest to szansa na przypieczętowanie już w tym momencie obecności na The International 2018.

Przebieg turnieju

Drużyny podzielono na dwa koszyki A oraz B. Zastosowano tutaj round robina, czyli walkę każdy z każdym do dwóch wygranych przez zespół (BO3). Dwie najsłabsze drużyny z każdej grupy zakończą turniej na etapie fazy grupowej. Ekipy plasujące się na pozycjach trzeciej oraz czwartej przechodzą do kolejnego etapu, jednak rozpoczną z dolnego drzewka turniejowego. Reprezentacje z najlepszym bilansem przechodzą bezpośrednio do górnego drzewka turniejowego. Tak oto prezentują się grupy Epicenter XL:

 

 

 

 

Źródło: http://liquipedia.net/dota2/EPICENTER/2018

Mecze w drzewku turniejowym, będą również rozgrywane do dwóch wygranych przez drużynę, a za tym idzie duża liczba map i emocji związanych z dotą!

Mecz inauguracyjny zaplanowano na godzinę 17:00 gdzie jako pierwsi zmierzą się compLexity oraz FlyToMoon zmaganie możecie oglądać tutaj. A wy komu kibicujecie w kolejnej odsłonie Epicenter XL?