Post thumbnail

Wczorajszy mecz wyłonił drugą drużynę z grupy A, która wystąpi na lanowych finałach ESL Mistrzostw Polski (29-30 kwietnia). Izako Boars pewnie wygrali spotkanie z Alsen-Team 2:0 i uplasowali się na drugim miejscu w grupie – tuż za Team Kinguin.

Wynik:

Izako Boards – ALSEN-Team – Cobblestone 16:9, Mirage 16:11 (2:0)

Mecz od samego początku był szybki i pełen emocji. Widać było dobre przygotowanie taktyczne zawodników, którzy pokazali się kilkoma efektownymi akcjami to z zajęciem Bsa oraz jego odbiciem. Połowa pierwszej mapy była wyrównana i zakończyła się wynikiem 7:8 na korzyść drużyny ALSEN. Po zmianie stron nastąpiła dominacja zawodników ekipy Piotra „izaka” Skowyrskiego, którzy w łatwy sposób wygrali mapę i wyszli na prowadzenię w rywalizacji.

Mirage została zdominowana przez Karola „repo” Cybulskiego oraz jego kolegów, którzy po pierwszej połowie po stronie Terrorist prowadzili 10:5. Przeciwnicy jednak nie chcieli oddać meczu tak łatwo, ale różnica punktowa była już zbyt duża i nawet efektowny comeback nie pozwolił zbliżyć się do "dzików".

Dziś poznamy, która drużyna z grupy B wywalczy sobie miejsce do play-offów ESL Mistrzostw Polski –  mecz Z W I E R Z Ę T A vs Venatores planowany jest na godzinę 19.