Post thumbnail

Fenix, Carbot, zergling i spółka przybywają do Heroes of the Storm!

admin 28 marca 2018

Fenix przybywa do Nexusa wraz z najnowszą aktualizacją Heroes of the Storm, poświęconą w dużej mierze obchodom 20. rocznicy premiery gry StarCraft. Aktualizacja zawiera inspirowane uniwersum StarCrafta nagrody, zestawy, portrety i wiele więcej!

Wyjątkowo o tym protosie nie będę się rozpisywał, bowiem zrobiłem to ostatnim razem. Wspomnę jedynie, że przed premierą załapał się na drobne poprawki, dzięki czemu nie powinien w Nexusie aż tak dominować. Jak okaże się w rzeczywistości? Przekonamy się już dzisiaj!

Dołączcie do nas podczas świętowania dwudziestej rocznicy premiery gry StarCraft! Czekają na was nowe portrety inspirowane kosmiczną sagą. Możecie je zdobyć, jeśli zalogujecie się do Heroes of the Storm między 27 marca, aż do 23 kwietnia.

Do tego zapowiedziano nową Bohaterską Bójkę i to w trybie współpracy! Poznajcie Bastion Umarlaka:

  • Port Umarlaka jest oblegany przez żarłoczny rój zergów.
    • Wybierzcie bohatera z proponowanej puli i współpracujcie z innymi graczami, by bronić fortyfikacji Portu Umarlaka.
    • Odpierajcie wspólnie nacierające zergi na tyle długo, by Mira Han zdołała aktywować Zakłócacz psioniczny.
    • Wypatrujcie zainfekowanych bohaterów i śmiertelnie niebezpiecznych zainfekowanych archaniołów, które widywano w okolicy.
  • Przygotujcie się, by odeprzeć atak zergów, gdy 30 marca bójka zostanie udostępniona w grze!

Aktualizacja wprowadza również poprawki i balansuje niektórych bohaterów. Przykładowo Tracer nie będzie już taka irytująca, a Varian będzie mógł na czwartym poziomie wybrać swoja specjalizację. Pojawiły się również portrety i graffiti stworzone przez Carbot Animations! Pełen opis nowości znajdziecie tutaj.