Post thumbnail

Pierwsza edycja Scouting Grounds od devils.one zakończy się już dziś. Przed szansą na profesjonalne kontrakty stanie dziesięciu zawodników ale tylko pięciu z nich będzie musiało obejść się smakiem.

Na przeciw siebie staną dwa wcześniej ustalone zespoły w składach:

Team White:
TOP – Jakub "Sinmivak" Rucki – ocena 79
JGL – Bruno "Bruness" Freund – ocena 76
MID – Arek "Szamiker" Pawłowicz – ocena 75
BOT – Damian "SVNS" Klejc – ocena 80
SUP – Jakub "Highway" Baranowski – ocena 73

Team Black:
TOP – Sebastian "Color" Czyżyk – ocena 77
JGL – Witold " Diagu" Nypel – ocena 75
MID – Mateusz "Czajek" Czajka – ocena 80
BOT – Dominik "Aven" Stępień – ocena 75
SUP – Dominik "Maquk" Makowiak – ocena 73

Szczególną uwagę warto zwrócić na midlanera drużyny Black, czyli Czajka, który ma zaledwie piętnaście lat oraz na ADC drużyny White i jednocześnie ulubieńca wielu fanów, czyli SVNS. Obaj zawodnicy dostali ogólną ocenę 80, a tuż za nimi z wynikiem 79 uplasował się Sinmivak, którego mogliśmy oglądać w zeszłym sezonie Ultraligi, a aktualnie jest toplanerem zespołu PRIDE.

Finał zostanie rozegrany w formacie best of five, a wieczór umilą nam swoim komentarzem Mikołaj "Silv4n" Sinacki oraz Filip "Testree" Mątowski. Przypomnijmy, że nagrodą będą propozycje kontraktów od devils.one dla wybranej piątki. Podkreślić również trzeba, że wybrani zostaną poszczególni gracze, a nie cały zwycięski zespół, a więc istnieje szansa na kontrakt nawet jeśli dany gracz znajdował się w przegranej formacji. Zmagania obejrzycie na kanale Hatchy'ego.

fot. devils.one