Lincoln „fnx” Lau opuszcza RED Canids!

Dwukrotny zwycięzca turniejów rangi Major dołączył do brazylijskiej formacji w sierpniu ubiegłego roku, biorąc udział w wielu lokalnych turniejach. W poprzednim miesiącu podczas zamkniętych kwalifikacji do amerykańskiego Minora, RED Canids wygrało z takimi drużynami jak BOOM, Isurus czy TeamONE. Tymi zwycięstwami ekipa fnxa osiągnęła szczytową pozycję w rankingu HLTV, plasując się na 60 miejscu.

Ostatnio brazylijska ekipa zajęła 2 miejsce na CLUTCH Season 2, przegrywając w wielkim finale z W7M Gaming.

Niedawno brali udział w południowoamerykańskim ESL One: Road to Rio, gdzie ich występ był rozczarowujący. Brazylijczycy podczas tych zmagań nie zwyciężyli ani jednego meczu i uplasowali się na ostatniej, 4 lokacie. Przez zmianę w składzie, zawodnicy stracą 20% z 1300 punktów RMR, które zdobyli, zajmując 4 miejsce w ESL One: RtR.

Przyszłość 30-latka pozostaje obecnie nieznana.