Post thumbnail

Zakłady Bukmacherskie forBET podpisały umowę sponsorską z x-kom AGO. Współpraca będzie dotyczyć dywizji w StarCraft II, Counter-Strike: Global Offensive oraz Fortnite!

ForBET zostało dzisiaj oficjalnym partnerem Jastrzębi. Umowa będzie dotyczyć brandingu w mediach społecznościowych, a bukmacher wzmocni swoje działania w e-sporcie. ForBET wprowadziło bonus na ich oficjalnej stronie internetowej. Po wpisaniu „XKOMAGO” przy zakładaniu konta, otrzymuje się bonus o wartości 50 złotych.

Bukmacher ten jest jednym z największych w Polsce oraz planuje podbić polski e-sport. Niedawno forBET wszedł we współpracę z Polską Ligą Esportową, natomiast w sporcie tradycyjnym wspiera Polski Związek Tenisowy oraz ŁKS Łódź.

Paweł Majewski – dyrektor ds. marketingu twierdzi:

Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że udało nam się nawiązać współpracę z jedną z najlepszych i najlepiej zarządzanych organizacji e-sportowych w Polsce. x-kom AGO to wiodący gracz na scenie, a forBET jest jednym z liderów branży bukmacherskiej. Jestem przekonany, że jesteśmy skazani na sukces, a nasza współpraca przyniesie obu stronom duże korzyści. Liczymy, że dzięki współpracy z x-kom AGO otworzymy się jeszcze szerzej na fanów esportów, którym chcemy zaprezentować najlepszą ofertę bukmacherską na rynku. Kibice x-kom AGO będą mogli liczyć na dedykowane tylko dla nich promocje i szereg atrakcji. Liczymy, że w czasie naszej współpracy forBET jeszcze wzmocni swoją pozycję na rynku, a x-kom AGO z logiem bukmachera na koszulce będzie święcić coraz większe sukcesy.

 

Fot. twitter.com/xkomago