Post thumbnail

FUT Champions CUP Atlanta – Trzech Polaków w grze!

admin 17 stycznia 2020

 

Już za kilkanaście minut wystartuje pierwszy turniej z serii FIFA Global Series w nowym roku! W amerykańskiej Atlancie zagra 64 zawodników, w tym trzech "biało-czerwonych": Damian "Damie" Augustyniak, Nikodem "Piko" Pawlak oraz Gracjan "EL Polako" Gołębiewski!

Turniej w Atlancie potrwa przez cały weekend, a zawodnicy z obu platform walczyć będą o nagrody z puli 200 tysięcy dolarów. 64 graczy zostało podzielonych na dwie grupy po trzydziestu dwóch zawodników, w zależności od konsoli na której grają. Zwycięzca otrzyma 50 tysięcy dolarów nagrody i 2000 punktów Global Series.  Jeśli chodzi o Polaków, to mamy dwóch reprezentantów na PS4 oraz jednego na XBOX. Na konsoli Sony grają półfinalista turnieju w Bukareszcie, "Damie" (Roma Fnatic) oraz najmłodszy z naszych rodaków, siedemnastoletni "Piko" (Avez). "EL Polako" (Arka Gdynia)  rozegra ten turniej na konsoli od Microsoft. 

W pierwszej rundzie Damie podejmować będzie Egipcjanina o nicku "xKandil", Piko zmierzy się z reprezentantem FC Ciccinati, "Fiddle", a ElPolako podejmie Brazylijczyka o nicku "GN10".

Transmisja w języku angielskim dostępna jest na kanale EASPORTSFIFA w serwisie Twitch. To właśnie za oglądanie na tym kanale możemy otrzymać specjalne dropy w grze. Dzisiaj wśród nagród znajdują się karty Patricka Vieiry 88 oraz Sadio Mane RTTF. Jeśli jednak nie zależy wam na dropach, to Bartosz "Seven" Majewski na swoim kanale Twitch komentuje rozgrywki w Atlancie w naszym ojczystym języku.

Zdjęcie

Credits: Eleague