Post thumbnail

Games Clash zorganizuje amatorski turniej CS:GO!

Marcin Kapusta 12 marca 2020

Z powodu rozprzestrzeniania się koronawirusa w naszym kraju, szkoły zostały zamknięte na dwa tygodnie. Żeby młodzieży się nie nudziło, Games Clash zorganizuje amatorski event CS:GO o nazwie Stay At Home Cup!

Games Clash to firma, zajmująca się e-sportem od 2018 roku. W tym okresie stworzyła w Gdyni event z pulą nagród wynoszącą 100 tysięcy dolarów.

W 2020 roku firma ta zorganizuje dwa profesjonalne turnieje z serii GCM. Najpierw w Gliwicach od 5 do 7 czerwca, a później 11-13 września. Ponadto Games Clash zdecydowało się na zorganizowanie amatorskiego eventu o nazwie Stay At Home Cup. Ma to na celu zabić nudę młodzieży, której odwołano lekcje w szkołach.

Oświadczenie Jakuba Janaszka, CEO GC:

W związku z koronawirusem jako agencja esportowa Games Clash włączymy się w akcje informacyjną wśród młodych osób #stayathome organizując amatorski turniej online CS:GO Stay At Home Cup. Turniej zorganizujemy non-profit. Chętne osoby i organizacje do włączenia się promocyjnie lub rzeczowo zapraszam do kontaktu. To nie są ferie. To jest kwarantanna, więc siedźcie w domach.

 

Fot. facebook.com/gamesclash