Post thumbnail

Heroic zainteresowane transferem niko i TeSeSa?

Marcin Kapusta 5 kwietnia 2020

Według dziennikarza Jarka „DeKaya” Lewisa, Heroic jest zainteresowanie niko i TeSeSem i obecnie prowadzi z nimi rozmowy!

Francuski reporter DBLTAP napisał w artykule:

Duńska organizacja Heroic prowadzi rozmowy z Rene „TeSeS” Madsenem i Nikolajem „niko” Kristensenem o ich dołączeniu do formacji. Ci dwaj zastąpią Marco „Snappi” Pffeifera i Patricka „es3tag” Hansena, jeśli wszystkie strony dojdą do porozumienia.

Skład Heroic w zeszłym miesiącu został przejęty przez chińską organizację FunPlus Phoenix, ale umowa upadła, kiedy es3tag zgodził się dołączyć do Astralis po wygaśnięciu jego kontraktu.

Es3tag został przeniesiony na rezerwę i dołączy do duńskiej potęgi 1 lipca, podczas gdy Snappi z niewiadomego powodu został odsunięty od głównej piątki Heroic.

Największym osiągnięciem ekipy cadiaNa było wygranie DreamHack Open Atlanta 2019, gdy w finale pokonali niemieckie Sprout. Po tym wydarzeniu mieli kilka kiepskich występów. Ich najlepszym wynikiem w 2020 roku był półfinał DreamHack Open Leipzig 2020.

W tym momencie nie jest jasne, czy Heroic odzyska miejsce w 12 sezonie ESL Pro League, czy będzie musiało ponownie się zakwalifikować. Przeniesienie składu do FunPlus Phoenix spowodowało, że BIG zastąpiło Heroic w 11 sezonie Pro Ligi, pomimo zakwalifikowania się do FLASHPOINT 1.

Jeżeli plotki potwierdzą się skład Heroic będzie wyglądał następująco:

  • 🇩🇰 Martin „stavn” Lund
  • 🇩🇰 Johannes „b0RUP” Borup
  • 🇩🇰 Casper „cadiaN” Moller
  • 🇩🇰 Rene „TeSeS” Madsen
  • 🇩🇰 Nikolaj „niko” Kristensen
  • 🇩🇰 Frederik „LOMME” Nielsen (trener)

 

Fot. DreamHack