Post thumbnail

HooXi oraz refrezh dołączają do Copenhagen Flames, AcilioN i TMB odsunięci od składu!

Dawid Modzelewski 24 lutego 2020

HooXi oraz refrezh w Copenhagen Flames, lider gry AcilioN oraz TMB przechodzą na ławkę rezerwowych!

Z zespołu odejdzie lider Asger „AcilioN” Larsen, który według DBLTAP rozmawia z c0ntact, aby zastąpić Nestona „LETN1” Tanica przez co najmniej jeden sezon FLASHPOINT.

Skład opuści również Thomas „TMB” Bundsbaek, który stał się trochę ofiarą okoliczności, ponieważ według organizacji „zespół potrzebował więcej doświadczenia i inicjatywy na serwerze”.

Daniel Volborg – szef e-sportu w Copenhagen Flames twierdzi:

Od dziś usuniemy Asgera „AcilioN” Larsena z początkowego składu. W tej chwili nie możemy ujawnić powodów tej decyzji. Kładziemy nacisk na otwartość i uczciwość wobec naszych fanów i obserwujących, więc cieżko pracujemy, aby jak najszybciej ujawnić przyczyny.

Na razie możemy jedynie komentować wpływ, jaki ten ruch wywrze na naszą listę. Asger był naszym kapitanem na serwerze i poza nim, nieustannie pchając zespół, aby dążyć do dalszych działań. Jako nasz lider miał również ogromną rolę grać w naszej komunikacji w grze, a wypełnienie butów jest zdecydowanie dużym zadaniem dla reszty zespołu, jednak spodziewałem się, że nasz zespół będzie w stanie podnieść to zadanie razem.

Rasmus „HooXi” Nielsen ponownie zostanie kapitanem formacji, tą funkcję sprawował w 2018 roku. Oprócz niego, organizacja podpisała kontrakt z byłym graczem OpTic Gaming Ismailem „refrezh” Ali, który rozpoczął karierę w CPH Flames w 2017 roku.

Duński zespół został niedawno zaproszony na globalne kwalifikacje do 1 sezonu FLASHPOINT, gdzie będą rywalizować o miejsce w dniach 3-5 marca.

Skład Copenhagen Flames wygląda następująco:

  • Rene „TeSeS” Madsen
  • Ismail „refrezh” Ali
  • Rasmus „HooXi” Nielsen
  • Asger „Farlig” Jensen
  • Magnus „Nodios” Olsen
  • Asger „AcilioN” Larsen (rezerwa)
  • Thomas „TMB” Bundsbaek (rezerwa)

 

Fot. twitter.com/CPHFlames