Post thumbnail

Origen rewelacyjnie rozpoczęło siódmy tydzień rozgrywek w ramach League of Legends European Championship. Nukeduck i spółka na start pierwszego dnia zmagań bez większych problemów pokonali Splyce.

Pierwszą krew zdobyło Origen, za sprawą Kolda, który z powodzeniem zgładził Humanoida. Origen także z powodzeniem zniszczyło pierwszą wieżę w grze oraz pokonało Heralda. Pomimo tego nie było różnicy w złocie pomiędzy zespołami. Dopiero w okolicy 23. minuty rozpoczęły się pierwsze, pomniejsze potyczki między drużynami. Do 25. minuty Splyce zdobyło dwie eliminacje, jednak wciąz to Origen prowadziło 4:2.

Co więcej, podopieczni André "Guilhoto" Guilhoto zdobyli także drugą eliminację, a także zabezpieczyli trzy smoki. W kolejnych minutach Origen w końcu ruszyło do ataku,  całkowicie przejmując inicjatywe. To zaowocowało tym, że zespół ten pierwszy raz w tej grze wyszedł na wyraźne prowadzenie w złocie.

W 30. minucie Origen miało niespełna cztery tysiące złota przewagi, a po zlikwidowaniu trzech graczy Splyce Kold i spółka zdobyli Barona oraz dwa inhibitory Splyce. Natomiast w 32. minucie Origen zdobyło po raz kolejny dwa zabójstwa, co otworzyło mozliwość postawienia kropki nad i w tym spotkaniu.

fot. LoL Esports