Zakończyło się spotkanie pomiędzy Virtus.pro a Illuminar w United Masters League Season 2. Play-offy zapewniło sobie Illuminar po zwycięstwie 2:0.

Pierwsza mapa Vertigo została wybrana przez Illuminar i zakończyła się dla nich pewnym zwycięstwem 16:3. Cała mapa została zdominowana, Illuminar nie pozwalało pokazać się z dobrej strony zawodniką VP. Po pierwszej mapie w wykonaniu niedźwiedzi można było zacząć się martwić o ich formę przed cs_summit 5, gdzie zmierzą się z czołowymi drużynami świata.

Drugą mapą był Mirage, niedźwiedzie rozpoczeli po stronie terrorystów od wygranej pięciu rund z rzędu. Pierwsza połowa zakończyła się zwycięstwem Illuminar 8:7. W drugiej połowie zawodnicy Illuminar wyszli na 4 punktowe prowadzenie, po czym virtusi zaczęli odrabiać straty ostatecznie przegrywając drugą mapę 13:16

Podsumuwując grę obydwu drużyn trzeba powiedzieć, że Illuminar pokazało się z bardzo dobrej strony, a virtusi muszą poprawić swoje błędy przed cs_summit 5.