Post thumbnail

Illuminar odpada z otwartych kwalifikacji ESL One Rio 2020 Europe Minior

admin 13 lutego 2020

Illuminar nie dało rady zakwalifikowac sie do zamkniętych kwalifikacji ESL One Rio 2020 Europe Minior przegrywając 0:2 z Copenhages Flames.

Illuminar, gdzie snatchie i rallen zagrali w roli stand-in'ów przegrało swój ostatni mecz z Copenhages Flames 0:2 przegrywając Nuke'a (9:16) i Overpass'a (16:19). Wcześniej Polacy wygrali m.in. z takimi drużynami jak SKADE czy Actina PACT.

Pierwszą mapą był Nuke, gdzie to Polacy nie dali sobie rady i przegrali 9:16. Rozpoczęli oni od niezbyt dobrej pierwszej połowy przegrywając ją 7:8 po stronie antyterrorystów, po zmianie stron zdołali zdobyć tylko dwie rundy przegrywając ostatecznie 9: 16.

Kolejną i dużo lepszą mapą był Overpass, gdzie to Polacy pokazali na co ich stać i pewnie prowadzili jednak zawodnicy z Dani zaczęli powracać i wygrali oni ostatecznie . Pierwszą połowę Polacy rozpoczęli po stronie terrorystów gładko wygrywając ją 11:4. W drugiej połowie zawodnicy z Danii rozpoczęli powrót i doprowadzili do dogrywki. W dogrywce niestety Illuminar nie poradziło sobie i przegrali drugą mapę 16:19 odpadając z kwalifikacji.

Niestety w zamkniętych kwalifikacji ESL One Rio 2020 Europe Minior nie zobaczymy w pełni Polskiego zespołu, więc pozostaje nam kibicować Sprout, gdzie gra dycha i Team Envy, do którego niedawno dołączył MICHU.

fot.Illuminar