Post thumbnail

Już dziś o godzinie 20:00 czasu polskiego odbędą się półfinały Overwatch League 2019. Przypomnijmy, że minionej nocy rozegrane zostały ćwierćfinały, które wyłoniły ostatnie dwie drużyny, które zawalczą o awans do wielkiego finału OWL.

O drugiej w nocy czasu polskiego do walki stanęli zawodnicy Philadelphia Fusion, którzy podejmowali Atlanta Regin. Pierwszą mapę – Ilios wygrała Atlanta 2:1, niestety sukcesu tego zespół ten nie powtórzył na King’s Row, Volskaya oraz Route 66, gdzie znacznie lepiej poradził sobie zespół Jaehyeoka „Carpea” Lee.

Z kolei w drugim ćwierćfinale pojedynek stoczyli reprezentanci San Francisco Shock oraz Toronto Defiant. Pomimo faktu, że pojedynek ten był bardzo jednostronny, to swoją solidną formą zachwycali gracze SFS, którzy zwyciężyli na Busan 2:1, King’s Row 3:0 oraz Horizon 3:2.

Tym samym w dzisiejszych półfinałach San Francisco Shock podejmie Philadelphia Fusion, a Vancouver Titans zmierzy się z Seoul Dynasty. Wszystkie spotkania będą dostępne na oficjalnym kanale Overwatch League w serwisie Twitch. tv.

fot. Overwatch League [Blizzard]