Post thumbnail

Wczoraj swoją zmianę w Ultralidze ogłosiło PRIDE, a dzisiaj dostaliśmy informację, że Blue45ty zastąpi WillTheScout w Diablo Chairs. Trudno się dziwić zmianom, ponieważ PRIDE i DCH są ostatnie w tabeli z bilansem 1-5.

Blue45ty  to doświadczony wspierający, który grał w takich drużynach jak Piast Gliwice, PRIDE czy Piratesports. W swojej karierze zdobył trzecie miejsce w turnieju ESL Mistrzostwa Polski 2019 oraz trzecie miejsce w zerowym sezonie Ultraligi.

WillTheScout z pewnością nie zaliczył udanych występów w Ultralidze, jednak nie wiadomo czy to była wina samego wspierającego. Jak do tej pory cała drużyna nie zachwyca, ale czas pokaże, czy decyzja sztabu trenerskiego była słuszna. Sama organizacja uważa, że zmiana ta będzie wzmocnieniem zespołu i pomoże graczom zdobyć więcej punktów w nadchodzących spotkaniach.

Ogłoszenie o zmianie:

Odświeżony skład Diablo Chairs będzie można oglądać już 18 i 19 lutego w Ultralidze, gdzie zmierzą się z K1Ck oraz Devils.One. Obie te drużyny są na drugim miejscu w tabeli, więc drużynę VoVa czeka nie lada wyzwanie.

Fot. Diablo Chairs