Post thumbnail

Chyba nikogo nie dziwi wpadka EA, drużyna tygodnia została ogłoszona dzień później niż zwykle, ale kto by się przejmował. Mamy natomiast rekompensatę w postaci całkiem niezłych kart, rzućmy okiem na nasze subiektywne TOP 3!

Sadio Mane 91

Senegalczyk w spotkaniu z Bournemouth uratował Liverpool, trafiając bramkę na 2-1, a przy tym zaliczył asystę przy golu Salaha. 3 punkty pozostają na Anfield, a gospodarze umacniają się na pozycji lidera Premier League. Sama karta wydaje się być fenomenalna i z pewnością taka będzie. Szybki, postawny, świetnie panujący nad piłką, potrafiący wykończyć każdą akcje, nic tylko trafiać w paczkach!

Kai Havertz 88

Młody Niemiec kolejny raz udowadnia swoją wartość i pokazuje, że może być uważany za jednego z największych młodych talentów w Europie. Ekipa z Leverkusen na czele z Havertzem rozbiła Frankfurt4-0 a napastnik zdobył bramkę i asystę. Jego karta w poprzedniej edycji gry robiła prawdziwą furorę, wysoki, obunożny i wszechstronny, absolutnie wszystko czego potrzeba na pozycji dziesiątki. Oby tym razem nas nie zawiódł .

Aaron Wan-Bissaka 84

Anglik na przełomie tego sezonu udowadnia, że jest prawdziwą ostoją United. Prawy obrońca w meczu przeciwko City schował Sterlinga do kieszeni, a wszelkie ataki po bokach były detronizowane przez niezawodnego Bissake, to dzięki niemu Manchester jest czerwony. Sama karta wydaje się być jednym z najlepszych wyborów na prawą stronę defensywy. Spokojnie może konkurować z Walkerem czy Semedo, bestia!

Fot. EA Sports Fifa