Post thumbnail

Piekielny upał nie przeszkadza jedynie najwytrwalszym. Wielu z nich można spotkać podczas odbywających się w tym miesiącu amatorskich imprez e-sportowych.

Pomimo upadłów w wielu miejscach Polski w tym miesiącu będzie jeszcze goręcej, niż mogłoby się wydawać. Emocje towarzyszące amatorskim turniejom w rzeczywistości mogą nieraz solidnie rozgrzać nawet zimowy wieczór. Latem może być tylko lepiej.

W lipcu co prawda nie ma szału, jeżeli chodzi o ilość rozgrywek, jednak na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Turnieje, o których wieści dotarły do nas, będą się odbywały w praktycznie każdym regionie kraju. Nietypowo nie słyszeliśmy o wielu rozgrywkach w najpopularniejszą zazwyczaj grę FIFA. Grany za to będzie Overwatch, Teamfight Tactics, czyli nowa gra Riot Games, Hearthstone, Fortnite, a także dużo CS:GO. To oczywiście nie wszystko.

Zaglądajcie często do naszego kalendarza, aby zawsze być na bieżąco!

W naszym kalendarzu znajdziecie aktualne turnieje dla amatorów, w których może wziąć udział praktycznie każdy. Nasza rozpiska jest stale aktualizowana o informacje przekazywane przez organizatorów eventów oraz użytkowników naszego portalu. Jeżeli chcecie, aby wasza impreza była promowana u nas, dajcie znać w komentarzu pod tym postem lub wyślijcie nam wiadomość! Możecie też dodawać wydarzenia samodzielnie za pomocą naszej strony. Po sprawdzeniu i ewentualnej moderacji wszystkie poprawnie dodane imprezy zostają opublikowane.