Post thumbnail

LuKi pierwszym Polakiem, który zakwalifikował się na Fortnite World Cup!

admin 28 kwietnia 2019

Trzeci tydzień eurpejskich kwalifikacji online do Fortnite World Cup za nami. Wielu fanów ucieszy fakt że w tym tygodniu pierwsze miejsce zajął nasz rodak LuKi.

Po dwóch dniach zmagań to właśnie zawodnik znad Wisły zdołał zająć pierwsze miejsce i zapewnić sobie wyjazd na lanowe finały. O LuKi'm wiemy niewiele, poza tym że jest z Polski i ma piętnaście lat. Na ten moment jest jedynym Polakiem z zagwarantowanym wyjazdem do USA. Dzięki dzisiejszemu wynikowi zainkasował 5 tysięcy dolarów, a za sam udział w finałach ma zagwarantowane 50 tysięcy dolarów. Zwyciezca całych rozgrywek odejdzie bogatszy o trzy miliony dolarów. Na drugim miejscu uplasował się zawodnik COOLER Esport, LeftEye, a na trzecim, Niemiecki zawodnik, Fledermoys. Poza nimi udział w finałach zapewniło sobie pięciu pozostałcyh graczy z TOP8 czyli Tchub, Core, Wakie, lolb0om z FACT Revolution oraz reprezentant Teamu Secret Domentos.


Kolejny tydzień europejskich zmagań (SOLO) odbędzie się w dniach 11-12 maja. Miejmy nadzieję że zobaczymy kolejnych, utalentowanych graczy z Polski. LuKiemu gratulujemy i życzymy powodzenia podczas finałów w Nowym Jorku.
Zapraszamy również na Twittera LuKiego: https://twitter.com/LuKiFN_

fot. epicgames.com