Post thumbnail

Mal’Ganis, Władca Nathrezimów, to wysysający życie wojownik, który zmierza do HotS-a

admin 9 października 2018

Nie jest już żadną tajemnicą, że kolejny bohater, który trafi do Heroes of the Storm, pochodzi z uniwersum Warcraft. Niemniej gracze wznieśli okrzyki radości, bowiem do nexusa zawita nie kto inny, jak sam Władca Nathrezimów – Mal’Ganis.

To długo wyczekiwany heros, który miał ogromny wkład w wydarzenia fabularne Warcrafta 3. Zwłaszcza, jeśli chodzi o historię Arthasa.

„Mal'Ganis został wybrany ze względu na swój spryt, przebiegłość i zdolność manipulowania umysłami śmiertelników, by zdeprawować księcia Arthasa Menethila i sprawić, by ten oddał się na służbę Królowi Liszowi. Mal'Ganis pokierował przebiegiem wydarzeń tak, by doprowadzić do masakry ludności w Stratholmie, a w końcu poległ z ręki Arthasa na rozkaz samego Króla Lisza. Demony nie tak łatwo jest jednak zgładzić…”

Jeśli chodzi o jego umiejętności, to są iście wampiryczne:

  • Wampiryczny Dotyk (cecha) – Mal'Ganis odzyskuje w postaci zdrowia równowartość 45% obrażeń zadanych wrogim bohaterom oraz 15% obrażeń zadanych celom niebędącym bohaterami.
  • Szpony Spaczenia (Q) – Mal'Ganis wykonuje gwałtowne ciosy szponami w wybranym kierunku i zadaje przeciwnikom 78 pkt. obrażeń. Aktywujcie ponownie, aby Mal'Ganis zaatakował dodatkowo do 2 razy. Trzeci cios ogłusza przeciwników na 0,75 sek.
  • Nekrotyczne Objęcia (W) – Mal'Ganis bezcześci powietrze wokół siebie i zadaje pobliskim przeciwnikom 119 pkt. obrażeń, a także zyskuje 25 pkt. pancerza na 3 sek.
  • Skrzydła Nocy (E) – Po upływie 0,75 sek. Mal'Ganis zyskuje premię 50% do szybkości ruchu na 2 sek. W czasie działania Skrzydeł Nocy Mal'Ganis może przenikać przez wrogich bohaterów i usypiać ich na 2,5 sek.

Zdolności bohaterskie:

  • Rój Ścierwojadów (R) – Po upływie 1 sek. Mal'Ganis przemienia się w chmarę nietoperzy z niewrażliwością na 3 sek. Nietoperze zadają przeciwnikom 74 pkt. obrażeń na sekundę. Wampiryczny Dotyk leczy, przywracając w postaci zdrowia równowartość 100% obrażeń zadanych bohaterom przez Rój Ścierwojadów.
  • Mroczna Wymiana (R) – Mal'Ganis podtrzymuje zdolność na wrogim bohaterze przez 0,75 sek., a następnie zamienia się z nim wartością procentową zdrowia w ciągu 3 sek.

Mal’Ganis jest już dostępny na serwerach testowych gry. Oficjalnie w Heroes of the Storm powinien pojawić się w okolicach 17 października. Wraz z nim otrzymamy kilka nowych przedmiotów kosmetycznych oraz drobniejszych zmian.