Post thumbnail

Pierwszy etap fazy play-in za nami. Grupę B z tarczą opuszcza Vega Squadron. Reprezentanci regionu CIS wygrali trzy z czterech dzisiejszych meczów, notując wynik 5-1 i tym samym awansowali do kolejnego etapu rozgrywek.

Prawdopodobnie nikt nie wierzył, że rosyjska formacja zdominuje grupę B i to w taki sposób. Dzięki świetnemu egzekwowaniu wcześniej założonych strategii, Nomanz i jego kompani kontrolowali gry już od wczesnego etapu rozgrywki, z minuty na minutę powiększając swoją przewagę, tym samym pogrążając swoich przeciwników. Dowodem dominacji rosyjskiej ekipy jest wygrana przeciwko INTZ już w 23. minucie spotkania. Jedyną drużyną, której udało się pokonać rosjan, było MEGA Esports, jednakże trzeba zaznaczyć, że była to gra o zerową stawkę, gdyż podopieczni rosyjskiej organizacji zapewnili sobie awans już dwie godziny wcześniej.

Wyniki trzeciego dnia Mid-Season Invitational 2019:
DetonatioN FocusMe  1:0 INTZ e-Sports Club
Vega Squadron   1:0 MEGA Esports
DetonatioN FocusMe  1:0 MEGA Esports
Vega Squadron   1:0 INTZ e-Sports Club
INTZ e-Sports Club   1:0   MEGA Esports

Vega Squadron   1:0   DetonatioN FocusMe
INTZ e-Sports Club   0:1    DetonatioN FocusMe
Vega Squadron   0:1 MEGA Esports

Drugi etap fazy play-in startuje już jutro o godzinie 10:00. W pierwszym meczu Phong Vũ Buffalo podejmie Team Liquid, natomiast Vega Squadron zmierzy się z ekipą Flash Wolves. Drugie spotkanie planowane jest na godzinę 14:00, a oba mecze możecie obejrzeć na kanale Polsat Games.

fot. lolesports.com