12 września startuje faza nowych Legend FACEIT Major London!

Faceit

Faza nowych pretendentów FACEIT Major London już za nami. Dlatego też organizatorzy uznali, że to najlepszy moment, abyśmy poznali harmonogram spotkań w ramach kolejnego etapu Majora, którym jest faza nowych Legend.

Naszą podróż rozpoczniemy od mousesport, wszak jest to jedyny zespół będący obecnie na Majorze, gdzie znajduje się polski zawodnik — Janusz „Snax” Pogorzelski. Snax i jego koledzy swoją walkę w Londynie rozpoczną od starcia z Ninjas In Pyjamas. Spotkanie to zaplanowane jest na godzinę 18:30, 12 września, natomiast samo spotkanie zostanie rozegrane w systemie Bo1.

Z kolei tego samego dnia o 11:00, G2 Esports podejmie HellRaisers. Półtorej godziny później, o 12:30 Team Liquid zmierzy się z Winstrike Team, a zaraz po tym spotkaniu dojdzie do jednego z najciekawszych starć — FaZe Clan podejmie BIG, o godzinie 14:00.

Kolejna dawka emocji czekać nas będzie w południe, które upłynie pod znakiem zapytania formy Fnatic — szwedzki zespół stoczy walkę z complexity. Zdecydowanie będzie to interesujący pojedynek, bo obie formacje notują w ostatnim czasie wahania formy. Spotkanie to odbędzie się o 15:30, a z kolei o 17:00 w akcji zobaczymy MIBR i TyLoo.

Natomiast wieczór zakończymy oglądając Natus Vincere, które będzie podejmowało Astralis, o godzinie 20:00. Natomiast o 21:30 dojdzie do spotkania Cloud9 i Vega Squadron.

fot. FACEIT

0 komentarzy